We are Foxuhost.

Get 7+ Unique Layouts

طراحی وب سایت و اپلیکیشن

گولکوندا هاست > طراحی وب سایت و اپلیکیشن

کسب‌وکارهای امروزی بدون داشتن وب‌سایت مناسب که نشان‌دهنده و معرفی کننده نوع کسب‌وکارشان باشد، تقریباً بی‌معنا هستند. هر کسب‌وکاری یا حتی هر فردی به دنبال داشتن یک وب‌سایت با ظاهر زیبا و البته کارایی بالاست. برای اینکه یک وب‌سایت خوب و بدون مشکل داشته باشید، می‌توانید همه‌چیز را به یک طراح و برنامه‌نویس بسپارید. که البته این کار ممکن است هزینه زیادی برای شما  داشته باشد. اگر تصمیم دارید که یک سایت کاملاً اختصاصی و باقابلیت‌های شخصی داشته باشید، این کار را باید به یک شخص یا شرکت معتبر و باتجربه بسپارید. ولی درصورتی‌که قصد دارید خیلی هزینه نکنید و با حداقل هزینه یک سایت مناسب داشته باشید، می‌توانید از سایت سازها استفاده کنید. یکی از سیستم‌های مدیریت محتوای محبوب (همان سایت ساز)، سیستم وردپرس است. ساخت سایت با وردپرس نیاز به آن‌چنان دانش کد نویسی ندارد و خودتان هم می‌توانید یک وب‌سایت را با حداقل آشنایی راه‌اندازی کنید. البته اگر دانش کد نویسی هم به این CMS اضافه شود دیگر هیچ‌چیز کم نخواهد داشت. جالب‌تر از همه اینکه وردپرس یک پلتفرم کاملاً رایگان و متن‌باز است. به این معنی که برای استفاده از آن نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای ندارید.

با توجه به نوع طراحی سایتی که نیاز دارید، می‌توانید از سیستم‌های مدیریت محتوای مختلفی استفاده کنید. که وردپرس از جمله این سیستمها می‌باشد. وردپرس نرم‌افزاری Open Source یا منبع باز است که با PHP نوشته‌شده و می‌توانید برای ایجاد یک وب‌سایت، وبلاگ یا برنامه‌های کاربردی از آن استفاده کنید. طرح‌های زیبا، ویژگی‌های قدرتمند و آزادی عمل برای ساختن هر چیزی که می‌خواهید که درست کنید. وردپرس هم‌زمان هم رایگان و هم راحت است. %28 از دنیای وب از جمله وب‌سایت‌های سرگرمی تا بزرگ‌ترین سایت‌های خبری آنلاین از وردپرس استفاده می‌کنند. بیش از 60 میلیون نفر وردپرس را انتخاب کرده‌اند تا با وب‌سایتشان به‌راحتی کار کنند.

در سال 2003 وردپرس با استفاده از یک بیت کد با کاربرانی که تعدادشان کمتر از انگشت‌های یکدست بود برای ایجاد سادگی، زیبایی و نشر سیستمی معماری شده شروع به کار کرد، از آن زمان به بعد تبدیل به بزرگ‌ترین ابزار وبلاگ نویسی در جهان با توجه به اینکه در میلیون‌ها سایت استفاده می‌شود و روزانه ده‌ها میلیون نفر از آن دیدن می‌کنند شد. وردپرس یک پروژه منبع باز است به این معنی که صدها نفر در سراسر جهان روی آن کار می‌کنند، همچنین به این معنی که شما می‌توانید از آن برای هر نوع سایتی و بدون پرداخت هزینه مجوز و تعدادی دیگر از آزادی‌های مهم استفاده کنید. وردپرس به‌عنوان یک سیستم وبلاگ نویسی آغاز شد، اما امروزه به‌عنوان سیستم مدیریت محتوایی کامل از طریق هزاران پلاگین و ویدجت و تم‌ها مورد استفاده قرار گرفته است.

© golkondahost.com